Uitslagen
Totaalcompetitie
Totaalstand
Andere poule kiezen Totaalstand
Team thuis | Bonusp. | Goals thuis | Goals uit | Bonusp. | Team uit | |
---|---|---|---|---|---|---|
10 okt. 2023 | 16:00 | Het Noorderlicht | +7 | 6 | 4 | +7 | KBS De Spoorzoeker |
10 okt. 2023 | 16:00 | Ons SBO | +7 | 7 | 4 | +7 | Dirk van Veen |
10 okt. 2023 | 16:00 | KBS De Griffioen | +7 | 12 | 1 | +5 | KBS De Weerijs |
10 okt. 2023 | 16:00 | OBS De Wildert | +7 | 11 | 5 | +7 | KBS Olympia |
12 okt. 2023 | 16:00 | Stedelijk Gymnasium (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Het Christoffel (NSL) |
12 okt. 2023 | 16:00 | ISK Breda (NLSL) | +6 | 1 | 19 | +6 | Markenhage (NLSL) |
12 okt. 2023 | 16:00 | Het Christoffel (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | De Rotonde (NLSL) |
12 okt. 2023 | 16:00 | Markenhage (NSL) | +7 | 0 | 16 | +7 | ISK Breda (NSL) |
24 okt. 2023 | 16:00 | Het Noorderlicht | +7 | 7 | 7 | +7 | Ons SBO |
24 okt. 2023 | 16:00 | KBS Olympia | +7 | 4 | 3 | +6 | KBS De Weerijs |
24 okt. 2023 | 16:00 | De Rietvink | +7 | 4 | 13 | +7 | OBS De Wildert |
24 okt. 2023 | 16:00 | KBS de Wisselaar | +7 | 17 | 3 | +7 | Dirk van Veen |
26 okt. 2023 | 16:00 | Markenhage (NSL) | +7 | 2 | 11 | +6 | Graaf Engelbrecht (NSL) |
26 okt. 2023 | 16:00 | De Nassau (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Het Christoffel (NLSL) |
26 okt. 2023 | 16:00 | Het Christoffel (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | De Nassau (NSL) |
26 okt. 2023 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NLSL) | +6 | 5 | 12 | +7 | Markenhage (NLSL) |
30 okt. 2023 | 16:00 | Het Christoffel (NSL) | +3 | 6 | 3 | +7 | De Nassau (NSL) |
31 okt. 2023 | 16:00 | KBS Olympia | +7 | 6 | 7 | +7 | De Rietvink |
31 okt. 2023 | 16:00 | De Hoogakker | +7 | 0 | 18 | +7 | OBS De Wildert |
31 okt. 2023 | 16:00 | KBS de Liniedoorn | +7 | 9 | 5 | +7 | KBS De Spoorzoeker |
31 okt. 2023 | 16:00 | KBS de Wisselaar | +7 | 12 | 7 | +7 | Het Noorderlicht |
1 nov. 2023 | 14:00 | Biekorf 7a | +7 | 7 | 5 | +6 | Ruif 7 A |
1 nov. 2023 | 14:00 | Vonder 7 | +7 | 4 | 3 | +7 | Ruif 8a |
1 nov. 2023 | 15:00 | Biekorf 7b | +7 | 1 | 3 | +6 | Ruif 7b |
1 nov. 2023 | 15:00 | Wilsdonck 8 | +5 | 3 | 5 | +5 | Hoge Waai 7 |
1 nov. 2023 | 15:00 | Vonder 8 | +7 | 1 | 0 | +7 | Hoge Waai 8 |
2 nov. 2023 | 16:00 | De Rotonde (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | OLV Lyceum (NLSL) |
2 nov. 2023 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | ISK Breda (NLSL) |
7 nov. 2023 | 16:00 | Dirk van Veen | +7 | 12 | 13 | +7 | KBS de Liniedoorn |
7 nov. 2023 | 16:00 | KBS De Weerijs | +6 | 9 | 1 | +7 | De Hoogakker |
7 nov. 2023 | 16:00 | KBS De Spoorzoeker | +5 | 0 | 7 | +7 | Ons SBO |
7 nov. 2023 | 16:00 | OBS De Wildert | +7 | 11 | 3 | +7 | KBS De Griffioen |
8 nov. 2023 | 14:00 | Ruif 7b | +7 | 0 | 2 | +7 | Vonder 7 |
8 nov. 2023 | 14:00 | Hoge Waai 8 | +4 | 13 | 9 | +6 | Wilsdonck 8 |
8 nov. 2023 | 14:00 | Biekorf 8 | +7 | 7 | 1 | +7 | Biekorf 7a |
8 nov. 2023 | 15:00 | Ruif 8a | +7 | 0 | 22 | +7 | Vonder 8 |
8 nov. 2023 | 15:00 | Ruif 7 A | +7 | 5 | 1 | +7 | Biekorf 7b |
9 nov. 2023 | 16:00 | OLV Lyceum (NLSL) | +7 | 3 | 13 | +7 | De Nassau (NLSL) |
9 nov. 2023 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) |
9 nov. 2023 | 16:00 | De Nassau (NSL) | +7 | 13 | 1 | +7 | OLV Lyceum (NSL) |
9 nov. 2023 | 16:00 | Het Christoffel (NSL) | +7 | 19 | 4 | +7 | Stedelijk Gymnasium (NSL) |
14 nov. 2023 | 16:00 | KBS de Liniedoorn | +7 | 2 | 11 | +7 | Ons SBO |
14 nov. 2023 | 16:00 | De Hoogakker | +7 | 2 | 14 | +0 | KBS De Griffioen |
14 nov. 2023 | 16:00 | KBS De Weerijs | +5 | 8 | 4 | +7 | De Rietvink |
14 nov. 2023 | 16:00 | KBS De Spoorzoeker | +7 | 5 | 14 | +7 | KBS de Wisselaar |
14 nov. 2023 | 16:00 | Dirk van Veen | +7 | 6 | 12 | +6 | Het Noorderlicht |
15 nov. 2023 | 14:00 | Hoge Waai 7 | +7 | 6 | 6 | +7 | Hoge Waai 8 |
15 nov. 2023 | 14:00 | Biekorf 7b | +6 | 0 | 10 | +7 | Biekorf 8 |
15 nov. 2023 | 14:00 | Vonder 8 | +7 | 18 | 0 | +6 | Ruif 7b |
15 nov. 2023 | 15:00 | Wilsdonck 8 | +7 | 8 | 0 | +7 | Ruif 8a |
15 nov. 2023 | 15:00 | Vonder 7 | +6 | 2 | 4 | +7 | Ruif 7 A |
16 nov. 2023 | 16:00 | OLV Lyceum (NLSL) | +7 | 36 | 2 | +7 | Het Christoffel (NLSL) |
16 nov. 2023 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NSL) | +6 | 24 | 0 | +6 | Markenhage (NSL) |
16 nov. 2023 | 16:00 | Het Christoffel (NSL) | +7 | 25 | 14 | +5 | OLV Lyceum (NSL) |
21 nov. 2023 | 16:00 | Ons SBO | +7 | 8 | 5 | +7 | KBS de Wisselaar |
21 nov. 2023 | 16:00 | KBS De Griffioen | +6 | 8 | 3 | +7 | KBS Olympia |
21 nov. 2023 | 16:00 | Het Noorderlicht | +7 | 7 | 6 | +7 | KBS de Liniedoorn |
21 nov. 2023 | 16:00 | De Rietvink | +5 | 9 | 9 | +4 | De Hoogakker |
22 nov. 2023 | 14:00 | Biekorf 7a | +7 | 10 | 2 | +7 | Biekorf 7b |
22 nov. 2023 | 14:00 | Ruif 7 A | +7 | 3 | 5 | +7 | Vonder 8 |
22 nov. 2023 | 14:00 | Ruif 8a | +7 | 0 | 8 | +7 | Hoge Waai 7 |
22 nov. 2023 | 15:00 | Biekorf 8 | +7 | 4 | 2 | +7 | Vonder 7 |
22 nov. 2023 | 15:00 | Ruif 7b | +7 | 0 | 5 | +6 | Wilsdonck 8 |
23 nov. 2023 | 16:00 | De Nassau (NSL) | +2 | 6 | 2 | +6 | Stedelijk Gymnasium (NSL) |
23 nov. 2023 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NLSL) | +7 | 22 | 1 | +5 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) |
23 nov. 2023 | 16:00 | De Rotonde (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | De Nassau (NLSL) |
23 nov. 2023 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NSL) | +7 | 3 | 5 | +7 | Graaf Engelbrecht (NSL) |
28 nov. 2023 | 16:00 | De Rietvink | +7 | 4 | 7 | +7 | KBS De Griffioen |
28 nov. 2023 | 16:00 | Dirk van Veen | +7 | 3 | 4 | +6 | KBS De Spoorzoeker |
28 nov. 2023 | 16:00 | KBS De Weerijs | +6 | 5 | 10 | +7 | OBS De Wildert |
28 nov. 2023 | 16:00 | De Hoogakker | +7 | 9 | 15 | +4 | KBS Olympia |
28 nov. 2023 | 16:00 | KBS de Liniedoorn | +7 | 6 | 7 | +7 | KBS de Wisselaar |
29 nov. 2023 | 14:00 | Ruif 8a | +7 | 9 | 1 | +7 | Biekorf 7b |
29 nov. 2023 | 14:00 | Ruif 7 A | +7 | 2 | 13 | +7 | Biekorf 8 |
29 nov. 2023 | 14:00 | Hoge Waai 7 | +7 | 1 | 12 | +7 | Vonder 8 |
29 nov. 2023 | 15:00 | Ruif 7b | +7 | 0 | 17 | +7 | Biekorf 7a |
30 nov. 2023 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NSL) | +6 | 10 | 0 | +7 | ISK Breda (NSL) |
30 nov. 2023 | 16:00 | De Nassau (NLSL) | +7 | 30 | 0 | +7 | Het Christoffel (NLSL) |
30 nov. 2023 | 16:00 | Markenhage (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) |
30 nov. 2023 | 16:00 | ISK Breda (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Graaf Engelbrecht (NLSL) |
6 dec. 2023 | 15:00 | Hoge Waai 8 | +6 | 14 | 3 | +5 | Vonder 7 |
5 mrt. 2024 | 16:00 | KBS Olympia | +7 | 2 | 9 | +7 | OBS De Wildert |
5 mrt. 2024 | 16:00 | KBS de Wisselaar | +5 | 9 | 7 | +7 | Ons SBO |
5 mrt. 2024 | 16:00 | KBS De Spoorzoeker | +7 | 4 | 2 | +6 | Het Noorderlicht |
5 mrt. 2024 | 16:00 | KBS De Weerijs | +5 | 4 | 2 | +6 | KBS De Griffioen |
6 mrt. 2024 | 12:00 | Hoge Waai 7 | +7 | 24 | 1 | +7 | Ruif 7b |
6 mrt. 2024 | 14:00 | Hoge Waai 8 | +0 | 0 | 0 | +0 | Ruif 8a |
6 mrt. 2024 | 14:00 | Wilsdonck 8 | +7 | 7 | 2 | +7 | Ruif 7 A |
6 mrt. 2024 | 14:00 | Vonder 7 | +7 | 1 | 3 | +7 | Biekorf 7a |
6 mrt. 2024 | 14:00 | Hoge Waai 8 | +7 | 11 | 10 | +7 | Ruif 8a |
7 mrt. 2024 | 16:00 | De Nassau (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Het Christoffel (NSL) |
7 mrt. 2024 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NSL) | +7 | 11 | 6 | +7 | ISK Breda (NSL) |
7 mrt. 2024 | 16:00 | Het Christoffel (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | De Nassau (NLSL) |
7 mrt. 2024 | 16:00 | ISK Breda (NLSL) | +5 | 4 | 4 | +4 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) |
19 mrt. 2024 | 16:00 | OBS De Wildert | +7 | 12 | 3 | +7 | De Rietvink |
19 mrt. 2024 | 16:00 | Ons SBO | +7 | 4 | 3 | +5 | Het Noorderlicht |
19 mrt. 2024 | 16:00 | Dirk van Veen | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS de Wisselaar |
19 mrt. 2024 | 16:00 | De Hoogakker | +7 | 1 | 18 | +6 | KBS De Weerijs |
20 mrt. 2024 | 14:00 | Ruif 7b | +7 | 2 | 9 | +7 | Hoge Waai 8 |
20 mrt. 2024 | 14:00 | Biekorf 7b | +7 | 1 | 2 | +7 | Vonder 7 |
20 mrt. 2024 | 14:00 | Biekorf 8 | +7 | 1 | 2 | +7 | Wilsdonck 8 |
20 mrt. 2024 | 15:00 | Biekorf 7a | +7 | 0 | 4 | +7 | Vonder 8 |
20 mrt. 2024 | 15:00 | Ruif 7 A | +7 | 2 | 4 | +6 | Hoge Waai 7 |
21 mrt. 2024 | 16:00 | OLV Lyceum (NSL) | +12 | 12 | 7 | +16 | Stedelijk Gymnasium (NSL) |
21 mrt. 2024 | 16:00 | Markenhage (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) |
26 mrt. 2024 | 12:00 | Het Noorderlicht | +7 | 0 | 8 | +7 | KBS de Wisselaar |
26 mrt. 2024 | 16:00 | De Rietvink | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS Olympia |
26 mrt. 2024 | 16:00 | Dirk van Veen | +0 | 0 | 0 | +0 | Ons SBO |
26 mrt. 2024 | 16:00 | KBS De Spoorzoeker | +6 | 3 | 8 | +6 | KBS de Liniedoorn |
26 mrt. 2024 | 16:00 | KBS De Griffioen | +0 | 0 | 0 | +0 | De Hoogakker |
27 mrt. 2024 | 14:00 | Hoge Waai 7 | +7 | 8 | 18 | +7 | Biekorf 8 |
27 mrt. 2024 | 14:00 | Vonder 8 | +7 | 5 | 0 | +7 | Biekorf 7b |
27 mrt. 2024 | 15:00 | Wilsdonck 8 | +5 | 0 | 0 | +7 | Biekorf 7a |
28 mrt. 2024 | 16:00 | Markenhage (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Graaf Engelbrecht (NLSL) |
28 mrt. 2024 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Markenhage (NSL) |
28 mrt. 2024 | 16:00 | Het Christoffel (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | OLV Lyceum (NLSL) |
28 mrt. 2024 | 16:00 | OLV Lyceum (NSL) | +0 | 3 | 4 | +0 | Het Christoffel (NSL) |
2 apr. 2024 | 16:00 | KBS De Weerijs | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS Olympia |
2 apr. 2024 | 16:00 | KBS de Liniedoorn | +0 | 0 | 0 | +0 | Dirk van Veen |
2 apr. 2024 | 16:00 | Ons SBO | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS De Spoorzoeker |
2 apr. 2024 | 16:00 | KBS De Griffioen | +0 | 0 | 0 | +0 | OBS De Wildert |
3 apr. 2024 | 14:00 | Ruif 7 A | +0 | 0 | 0 | +0 | Ruif 8a |
3 apr. 2024 | 14:00 | Vonder 7 | +0 | 0 | 0 | +0 | Vonder 8 |
3 apr. 2024 | 14:00 | Biekorf 7a | +0 | 0 | 0 | +0 | Hoge Waai 7 |
3 apr. 2024 | 15:00 | Biekorf 8 | +0 | 0 | 0 | +0 | Hoge Waai 8 |
3 apr. 2024 | 15:00 | Biekorf 7b | +0 | 0 | 0 | +0 | Wilsdonck 8 |
4 apr. 2024 | 16:00 | Stedelijk Gymnasium (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Het Christoffel (NSL) |
4 apr. 2024 | 16:00 | OLV Lyceum (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | De Nassau (NSL) |
4 apr. 2024 | 16:00 | ISK Breda (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Prinsentuin van Cooth (NSL) |
4 apr. 2024 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | ISK Breda (NLSL) |
4 apr. 2024 | 16:00 | De Nassau (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | OLV Lyceum (NLSL) |
9 apr. 2024 | 16:00 | OBS De Wildert | +0 | 0 | 0 | +0 | De Hoogakker |
9 apr. 2024 | 16:00 | Ons SBO | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS de Liniedoorn |
9 apr. 2024 | 16:00 | De Rietvink | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS De Weerijs |
9 apr. 2024 | 16:00 | KBS De Spoorzoeker | +0 | 0 | 0 | +0 | Dirk van Veen |
10 apr. 2024 | 12:00 | Hoge Waai 7 | +0 | 0 | 0 | +0 | Biekorf 7b |
10 apr. 2024 | 14:00 | Ruif 8a | +0 | 0 | 0 | +0 | Biekorf 8 |
10 apr. 2024 | 14:00 | Wilsdonck 8 | +0 | 0 | 0 | +0 | Vonder 7 |
10 apr. 2024 | 15:00 | Hoge Waai 8 | +0 | 0 | 0 | +0 | Biekorf 7a |
10 apr. 2024 | 15:00 | Ruif 7b | +0 | 0 | 0 | +0 | Ruif 7 A |
11 apr. 2024 | 16:00 | ISK Breda (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Graaf Engelbrecht (NSL) |
11 apr. 2024 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | ISK Breda (NLSL) |
11 apr. 2024 | 16:00 | Markenhage (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Prinsentuin van Cooth (NSL) |
11 apr. 2024 | 16:00 | Stedelijk Gymnasium (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | De Nassau (NSL) |
11 apr. 2024 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Markenhage (NLSL) |
16 apr. 2024 | 16:00 | KBS Olympia | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS De Griffioen |
16 apr. 2024 | 16:00 | KBS de Wisselaar | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS De Spoorzoeker |
16 apr. 2024 | 16:00 | KBS de Liniedoorn | +0 | 0 | 0 | +0 | Het Noorderlicht |
16 apr. 2024 | 16:00 | OBS De Wildert | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS De Weerijs |
16 apr. 2024 | 16:00 | De Hoogakker | +0 | 0 | 0 | +0 | De Rietvink |
17 apr. 2024 | 14:00 | Vonder 8 | +0 | 0 | 0 | +0 | Wilsdonck 8 |
17 apr. 2024 | 14:00 | Biekorf 7a | +0 | 0 | 0 | +0 | Ruif 8a |
17 apr. 2024 | 14:00 | Biekorf 8 | +0 | 0 | 0 | +0 | Ruif 7b |
17 apr. 2024 | 15:00 | Vonder 7 | +0 | 0 | 0 | +0 | Hoge Waai 7 |
17 apr. 2024 | 15:00 | Biekorf 7b | +0 | 0 | 0 | +0 | Hoge Waai 8 |
18 apr. 2024 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Prinsentuin van Cooth (NSL) |
18 apr. 2024 | 16:00 | Stedelijk Gymnasium (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | OLV Lyceum (NSL) |
18 apr. 2024 | 16:00 | Markenhage (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | ISK Breda (NLSL) |
18 apr. 2024 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Graaf Engelbrecht (NLSL) |
18 apr. 2024 | 16:00 | ISK Breda (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Markenhage (NSL) |
7 mei. 2024 | 16:00 | KBS de Wisselaar | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS de Liniedoorn |
7 mei. 2024 | 16:00 | KBS De Griffioen | +0 | 0 | 0 | +0 | De Rietvink |
7 mei. 2024 | 16:00 | Het Noorderlicht | +0 | 0 | 0 | +0 | Dirk van Veen |
7 mei. 2024 | 16:00 | KBS Olympia | +0 | 0 | 0 | +0 | De Hoogakker |
14 mei. 2024 | 16:00 | Dirk van Veen | +0 | 0 | 0 | +0 | KBS de Wisselaar |
22 mei. 2024 | 14:00 | Ruif 8a | +0 | 0 | 0 | +0 | Ruif 7b |
22 mei. 2024 | 14:00 | Vonder 8 | +0 | 0 | 0 | +0 | Biekorf 8 |
22 mei. 2024 | 15:00 | Hoge Waai 8 | +0 | 0 | 0 | +0 | Ruif 7 A |
23 mei. 2024 | 16:00 | Het Christoffel (NLSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | De Nassau (NLSL) |
23 mei. 2024 | 16:00 | De Nassau (NSL) | +0 | 0 | 0 | +0 | Het Christoffel (NSL) |
NOAD puntensysteem
Bij deze wedstrijden worden scholen niet alleen beoordeeld op hun spel, maar ook op sportiviteit en respect. Hiervoor is het NOAD puntensysteem in het leven geroepen. Met de sportiviteitspunten kunnen zelfs meer punten worden behaald dan met de algemene wedstrijdpunten!