Programma
Totaalcompetitie
Totaalstand
Andere poule kiezen Totaalstand
Team thuis | Team uit | Scheidsrechter | ||
---|---|---|---|---|
28 mrt. 2024 | 16:00 | OLV Lyceum (NSL) | - | Het Christoffel (NSL) | Joost Verhaeren |
28 mrt. 2024 | 16:00 | Markenhage (NLSL) | - | Graaf Engelbrecht (NLSL) | Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk |
28 mrt. 2024 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NSL) | - | Markenhage (NSL) | Rob Luyken |
28 mrt. 2024 | 16:00 | Het Christoffel (NLSL) | - | OLV Lyceum (NLSL) | Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk |
2 apr. 2024 | 16:00 | KBS de Liniedoorn | - | Dirk van Veen | Joost Verhaeren |
2 apr. 2024 | 16:00 | KBS De Weerijs | - | KBS Olympia | Furneds Matilda |
2 apr. 2024 | 16:00 | Ons SBO | - | KBS De Spoorzoeker | Henk Schoone |
2 apr. 2024 | 16:00 | KBS De Griffioen | - | OBS De Wildert | Rob Luyken |
3 apr. 2024 | 14:00 | Ruif 7 A | - | Ruif 8a | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
3 apr. 2024 | 14:00 | Biekorf 7a | - | Hoge Waai 7 | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
3 apr. 2024 | 14:00 | Vonder 7 | - | Vonder 8 | Kees Seters |
3 apr. 2024 | 15:00 | Biekorf 8 | - | Hoge Waai 8 | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
3 apr. 2024 | 15:00 | Biekorf 7b | - | Wilsdonck 8 | Kees Seters |
4 apr. 2024 | 16:00 | De Nassau (NLSL) | - | OLV Lyceum (NLSL) | Cees Markus |
4 apr. 2024 | 16:00 | ISK Breda (NSL) | - | Prinsentuin van Cooth (NSL) | Joost Verhaeren |
4 apr. 2024 | 16:00 | OLV Lyceum (NSL) | - | De Nassau (NSL) | Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk |
4 apr. 2024 | 16:00 | Stedelijk Gymnasium (NSL) | - | Het Christoffel (NSL) | Rob Luyken |
4 apr. 2024 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) | - | ISK Breda (NLSL) | Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk |
9 apr. 2024 | 16:00 | De Rietvink | - | KBS De Weerijs | Cees Markus |
9 apr. 2024 | 16:00 | Ons SBO | - | KBS de Liniedoorn | Bas Slot |
9 apr. 2024 | 16:00 | KBS De Spoorzoeker | - | Dirk van Veen | Ronald Vissers |
9 apr. 2024 | 16:00 | OBS De Wildert | - | De Hoogakker | Henk Schoone |
10 apr. 2024 | 12:00 | Hoge Waai 7 | - | Biekorf 7b | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
10 apr. 2024 | 14:00 | Ruif 8a | - | Biekorf 8 | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
10 apr. 2024 | 14:00 | Wilsdonck 8 | - | Vonder 7 | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
10 apr. 2024 | 15:00 | Ruif 7b | - | Ruif 7 A | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
10 apr. 2024 | 15:00 | Hoge Waai 8 | - | Biekorf 7a | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
11 apr. 2024 | 16:00 | ISK Breda (NSL) | - | Graaf Engelbrecht (NSL) | Joost Verhaeren |
11 apr. 2024 | 16:00 | Markenhage (NSL) | - | Prinsentuin van Cooth (NSL) | Rob Luyken |
11 apr. 2024 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) | - | Markenhage (NLSL) | Cees Markus |
11 apr. 2024 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NLSL) | - | ISK Breda (NLSL) | Henk Schoone |
11 apr. 2024 | 16:00 | Stedelijk Gymnasium (NSL) | - | De Nassau (NSL) | Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk |
16 apr. 2024 | 16:00 | KBS de Liniedoorn | - | Het Noorderlicht | Bas Slot |
16 apr. 2024 | 16:00 | KBS Olympia | - | KBS De Griffioen | Joost Verhaeren |
16 apr. 2024 | 16:00 | OBS De Wildert | - | KBS De Weerijs | Cees Markus |
16 apr. 2024 | 16:00 | KBS de Wisselaar | - | KBS De Spoorzoeker | Ronald Vissers |
16 apr. 2024 | 16:00 | De Hoogakker | - | De Rietvink | Rob Luyken |
17 apr. 2024 | 14:00 | Vonder 8 | - | Wilsdonck 8 | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
17 apr. 2024 | 14:00 | Biekorf 7a | - | Ruif 8a | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
17 apr. 2024 | 14:00 | Biekorf 8 | - | Ruif 7b | Kees Seters |
17 apr. 2024 | 15:00 | Vonder 7 | - | Hoge Waai 7 | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
17 apr. 2024 | 15:00 | Biekorf 7b | - | Hoge Waai 8 | Kees Seters |
18 apr. 2024 | 16:00 | Graaf Engelbrecht (NSL) | - | Prinsentuin van Cooth (NSL) | Rob Luyken |
18 apr. 2024 | 16:00 | Prinsentuin van Cooth (NLSL) | - | Graaf Engelbrecht (NLSL) | Cees Markus |
18 apr. 2024 | 16:00 | Markenhage (NLSL) | - | ISK Breda (NLSL) | Joost Verhaeren |
18 apr. 2024 | 16:00 | Stedelijk Gymnasium (NSL) | - | OLV Lyceum (NSL) | Stagiaire 2 NAC Maatschappelijk |
18 apr. 2024 | 16:00 | ISK Breda (NSL) | - | Markenhage (NSL) | Ronald Vissers |
7 mei. 2024 | 16:00 | Het Noorderlicht | - | Dirk van Veen | Rob Luyken |
7 mei. 2024 | 16:00 | KBS Olympia | - | De Hoogakker | Bas Slot |
7 mei. 2024 | 16:00 | KBS de Wisselaar | - | KBS de Liniedoorn | Ronald Vissers |
7 mei. 2024 | 16:00 | KBS De Griffioen | - | De Rietvink | Furneds Matilda |
14 mei. 2024 | 16:00 | Dirk van Veen | - | KBS de Wisselaar | Rob Luyken |
22 mei. 2024 | 14:00 | Vonder 8 | - | Biekorf 8 | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
22 mei. 2024 | 14:00 | Ruif 8a | - | Ruif 7b | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
22 mei. 2024 | 15:00 | Hoge Waai 8 | - | Ruif 7 A | Buurtsportcoach Geertruidenberg |
23 mei. 2024 | 16:00 | De Nassau (NSL) | - | Het Christoffel (NSL) | Rob Luyken |
23 mei. 2024 | 16:00 | Het Christoffel (NLSL) | - | De Nassau (NLSL) | Cees Markus |
Ben jij klaar voor de competitie?
Per seizoen staan zes tot tien speelrondes – verdeeld over twee seizoenshelften – op het programma. De wedstrijden van de NAC Junior Street League worden altijd gespeeld op dinsdagmiddag en op woensdagmiddag spelen de teams van de NAC Street League Geertruidenberg. De wedstrijden van de NAC Street League en NAC Ladies Street League zijn op donderdagmiddag.